Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wozławki - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów

Reszel(Wozławki + 20 km)

385 000 zł80,60 m² 4 776,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże , bardzo ładne mieszkanie w kamienicy w Reszlu. Lokal składa się z salonu + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój i przynależne dwie piwnice ( 17.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pułaskiego

Bartoszyce(Wozławki + 16 km)

105 000 zł26,10 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż kawalerka położona na parterze w kamienicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 26,1 m2, na którą składa się pokój, kuchnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Reszel(Wozławki + 20 km)

249 000 zł61,80 m² 4 029,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Kętrzyn open home ma przyjemność oferować Państwu na sprzedaż, nieruchomość znajduje się przy ulicy W. Reymonta w Reszlu. Lokal położony na piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn(Wozławki + 46 km)

440 000 zł48,10 m² 9 147,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Korsze(Wozławki + 19 km)

140 000 zł34,90 m² 4 011,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku. Powierzchnia użytkowa wynosi 34,90 m2, na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Bartoszyce(Wozławki + 16 km)

419 000 zł116,80 m² 3 587,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Ornecka

Lidzbark Warmiński(Wozławki + 19 km)

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe komfortowe mieszkanie na Osiedlu Muszkieterów w Lidzbarku Warmińskim. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku 5 rodzinnym przy ul. Orneckiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn(Wozławki + 46 km)

790 000 zł87,40 m² 9 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie Z potencjałem wydzielenia 5 pokoi Ciekawe mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na drugim piętrze 3-piętrowego bloku wybudowanego w 1991roku. Jedna z bardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37,69 m² 10 480,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu podleśna w Olsztynie. Lokal znajduje się na parterze i jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Bartoszyce(Wozławki + 16 km)

189 000 zł46,60 m² 4 055,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej i wygodnej lokalizacji. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wozławki

Wozławki,warmińsko-mazurskie

68 000 zł85 m² 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż bez czynszowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchn i 85 m2 położone w budynku wielorodzinnym w miejscowości Wozławki gmina Bisztynek. Mieszkanie do remontu. Dużym atutem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij